O nas

Pomoc drogowa godna zaufania

NASZA MISJA
Zajmujemy się pomaganiem na drodze od wielu lat dzięki czemu zebraliśmy ogrom doświadczenia w różnych sytuacjach drogowych. Każdy przypadek jest inny i wymaga odpowiednich działań. Naszą pracę traktujemy jak wyzwanie, przy każdym wypadku chcemy pomóc w sposób jak najbardziej przemyślany, tak aby pomoc była skuteczna i najkorzystniejsza dla klienta – bez nakładu niepotrzebnych środków czy uszkodzeń pojazdu. .

Lat doświadczenia
0
Zadowolonych klientów
0 K+
Transportów towarów
0 K+
Transportów pojazdów
0 K+

Kim jesteśmy?

Zajmujemy się transportem od 2009r. Transport jest naszą pasją przekazywaną z pokolenia na pokolenie. Zajmowaliśmy się wszelakimi transportami od przewozów kruszyw, przez gabaryty, maszyny budowlane, materiały budowlane, spożywke, transport chłodniczy, pojazdów w tym koparki, kruszarki, ładowarki, wózki widłowe, wysięgniki itp. Obecnie specjalizujemy się w transporcie całopojazdowym na naczepach typu firanka o ładowności 24t, dl 13,6m wysokości do 3m, oraz transportem pojazdów na samochodach typu laweta. Usługi świadczymy w kraju jak i za granica. Naszym atutem jest szeroki zakres prowadzonych usług oraz ogromne doświadczenie w tym możliwości transportu każdego rodzaju ładunku na naczepach firankach, ładunków chłodniczych, ładunków wymagających załadunków windą, dachem, bokiem a także na pojazdy typu bus, laweta, holownik, ładunki pocztowe, kurierskie.

Dostarczenie skutecznej i optymalnej pomocy na drodze nieraz jest trudną sztuką lecz wyzwanie to podejmujemy z powodzeniem od lat. Zaplanowanie akcji, jej realizacja i praca zespołowa  stały się naszą pasją a dojechanie do klienta na czas i spełnienie jego oczekiwań jest naszym priorytetem.

+48 452 006 906